Kancelaria Adwokacka
Adwokat Katarzyna Jarosz

Kancelaria

Kancelarię Adwokacką założyła i prowadzi adwokat Katarzyna Jarosz. Zajmuje się obsługą podmiotów gospodarczych oraz prowadzi sprawy indywidualnych osób fizycznych, w tym zamieszkałych poza granicami Polski. Kancelaria świadczy również pomoc prawną dla cudzoziemców zamieszkałych na terenie Polski. W swojej pracy kieruje się zasadą zgodnie, z którą zadaniem adwokata nie jest osądzanie Klienta, a jedynie udzielenie mu pomocy. Tylko tyle i aż tyle.

Poziom posiadanej wiedzy oraz zdobyte doświadczenie pozwalają na świadczenie szeroko pojętych usług prawnych na najwyższym poziomie. Kancelaria oferuje indywidulne podejście do każdej prowadzonej sprawy, rzetelność, zaangażowanie i profesjonalizm.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych