Kancelaria Adwokacka Krosno
Adwokat Katarzyna Jarosz

Porady on-line

Kancelaria świadczy obsługę prawną również drogą elektroniczną przez 7 dni w tygodniu.

Powyższa usługa pozwala Państwu w prosty i szybki sposób zdobyć wymaganą pomoc prawną bez konieczności osobistego kontaktu z adwokatem.

Obejmuje w szczególności uzyskanie porady prawnej, opinii prawnej czy pisma procesowego (pozwu, wniosku, odpowiedzi na pozew, zażalenia, apelacji itp.).

Niezbędnym dla uzyskania porady on-line jest:

  1. Przesłanie swojego pytania wraz z opisem stanu faktycznego sprawy za pomocą znajdującego się obok formularza kontaktowego albo wiadomości mail na adres: jarosz.adwokat@gmail.com.
  2. Odebranie zwrotnego maila potwierdzającego przyjęcie pytania przez Kancelarię wraz z zaproponowaną ceną za zleconą usługę. Odpowiedź zostanie przesłana w ciągu 24 godzin od odczytania zapytania.
  3. Po zaakceptowaniu zaproponowanych warunków dokonanie wpłaty na konto Kancelarii:    50 1050 1458 1000 0097 0475 7450 oraz podanie danych niezbędnych do wystawienia faktury VAT.
  • Po zaksięgowaniu wynagrodzenia na koncie, Kancelaria przystąpi do realizacji zlecenia.
  • Odpowiedź na przedstawione zapytanie zostanie przesłana na podany przez Państwa adres mailowy.
  • Jeżeli Klient zdecyduje się na zlecenie prowadzenia sprawy adwokatowi, uiszczona opłata za poradę on-line zostanie zaliczona na poczet wynagrodzenia.
  • Przed udzieleniem porady adwokat zastrzega sobie prawo zadania dodatkowych pytań.

 

 

 

 

 

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych