Kancelaria Adwokacka Krosno
Adwokat Katarzyna Jarosz

Porady prawne – Krosno

Porady prawne online to doskonały wybór dla osób, które nie mogą samodzielnie dostać się do kancelarii. To rozwiązanie preferowane także przez ludzi zabieganych, zwłaszcza gdy nie mają oni czasu na umawianie spotkań i organizowanie dojazdu do biura specjalisty. Usługa ta cieszy się rosnącą popularnością, podobnie jak wszelkie inne, internetowe alternatywy dla klasycznych usług.

Porady prawne udzielane przez Internet mają na celu uzyskanie niezbędnych informacji od osoby, która doskonale orientuje się w obowiązujących przepisach. Najczęściej dotyczy to wątpliwości odnośnie konieczności złożenia konkretnych dokumentów. Z takich usług korzystają m.in. osoby, które planują założenie działalności gospodarczej lub już prowadzą firmę. Sama rejestracja wiąże się z wieloma formalnościami, a w późniejszym czasie trzeba również zadbać o prawidłowy sposób rozliczania przychodów czy prawa pracowników.

Porady prawne w Krośnie świadczone przez naszą kancelarię są dobrym rozwiązaniem także w przypadku spraw rodzinnych. W takim przypadku adwokat musi zadbać o odpowiednie podejście do danego przypadku, biorąc pod uwagę życzenia klienta. Doradzamy w różnych sytuacjach. Udzielona porada nie zobowiązuje do podjęcia z nami współpracy na kolejnych etapach postępowania. Może być tylko sposobem na zdobycie niezbędnych informacji o wymaganych dokumentach czy legalności konkretnego działania.

Porady prawne online są dostępne dla mieszkańców różnych miast, nie tylko Krosna. Korzystają z nich klienci z całej Polski.   Niezbędnym dla uzyskania porady on-line jest:

- Przesłanie swojego pytania wraz z opisem stanu faktycznego sprawy za pomocą znajdującego się obok formularza kontaktowego albo wiadomości mail na adres: jaroszadwokat@kancelariakrosno.com

- Odebranie zwrotnego maila potwierdzającego przyjęcie pytania przez Kancelarię wraz z zaproponowaną ceną za zleconą usługę. Odpowiedź zostanie przesłana w ciągu 24 godzin od odczytania zapytania.

- Po zaakceptowaniu zaproponowanych warunków dokonanie wpłaty na konto Kancelarii:    50 1050 1458 1000 0097 0475 7450 oraz podanie danych niezbędnych do wystawienia faktury VAT.

- Po zaksięgowaniu wynagrodzenia na koncie, Kancelaria przystąpi do realizacji zlecenia.

- Odpowiedź na przedstawione zapytanie zostanie przesłana na podany przez Państwa adres mailowy.

- Jeżeli Klient zdecyduje się na zlecenie prowadzenia sprawy adwokatowi, uiszczona opłata za poradę on-line zostanie zaliczona na poczet wynagrodzenia.

- Przed udzieleniem porady adwokat zastrzega sobie prawo zadania dodatkowych pytań.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych